• Neem contact met ons opNeem contact met ons op

Estee lauder bronze goddess parfum yorum

Gegevens
Gemaakt door: 22.01.2019
Auteur: Sana
Bekeken: 443

Evaluatie:  5 / 5

Star is actief
 

In Nicolai Parfumeur Createur. Benim tenim için yazın gerçekten çok güzel görünüyor, kışınsa abartı. Yeri geliyor niş parfüme 6 , 5 verebilirken aynı puanı 35 liralık kokuya da verebiliyorsunuz.

High end diye tabir ettiğimiz pahalı markalı parfüm alırken çoğumuz araştırma yapıyoruz diye tahmin ediyorum. Selamlar, puanları tamamen bana hissettirdiklerine göre veriyorum. İşte son zamanların yeni favorisi. Kirpik uzatmak için ne kullanmalı? Meyveli, baharatlı derili bir parfümdü. Bir de hafif elli olmak lazım, çünkü ben bazen fazla kaçırabiliyorum, ışıltılı bir ürün olduğu için de toparlamam zaman alabiliyor.

Dikkat, bu bir ayakka

Free forum by Nabble. Bu konu gncellendi de. İlk yarmac Guerlain no:. Zaten anladm kadaryla bu tr tropikal ieklerin ve kremsi beyaz ieklerin parfmn yapmak biraz riskli. Hangi nemlendiriciyi kullanrsam kullanaym her zaman geri dndm tek krem olmutur bepanthen. Srdm zaman ok beeniyorum, gel gelelim darda baktm zaman rengi bende yine yapay duruyor.

Cevap olarak bu gönderi By Gofret.

Estee Lauder

Rengim NC15 gibi düşünürsek bu pudra bende turuncu ve yapay duruyor. Rengi de güzel, doğal, açık tenler için ideal, içerisinde ışıltıları var, kalıcılığı da iyi. Cumartesi, Ekim 09, Bu ürünün seyahat boyunu kullandım. Meyveli, baharatlı derili bir parfümdü. İlkbahar-yaz aylarında kullanmak iyi sonuçlar verecektir.

Son yıllarda giderek artan koruma faktörlü güneş kremleri, özellikle beyaz tenli kişilerde cilt kanserini önleme anlamında faydalı oldukları söylenebilir.

 • Yazın kullanıp kışın rafa kaldırmam gereken ürünlerden.
 • Gofret yazdı zor ve ilginç bir parfüm olduğu kesin yeşil bir sümbülteber ve kâfur benzeri yada Vicks vaporub benzeri tıbbi, keskin bir kokuyla yapılan güçlü bir açılışı herkesin seveceğini sanmam: Niş marka da yapsa sanırım zihinlerde bu tür ön yargılar mevcut.

Gerekten de bu parfm, puanlar tamamen bana hissettirdiklerine gre veriyorum. Merhaba ,puanlar neye gre veriyorsunuz. Kirpik uzatmak iin ne kullanmal. Selamlar, gne kremlerine benziyor. Parfm Merak escada magnetizmin erkek iin olan kokusunu ok severdim fakat retimi durduruldu sanrm escada bu parfmn devam niteliinde bir koku kard m.

Выберите нужный объем

Aklımıza gelen başka bronzer ya da bronzer niyetine renk verici? Rengi de güzel, doğal, açık tenler için ideal, içerisinde ışıltıları var, kalıcılığı da iyi. Alt notalarda epey zayıflıyor kokusu. Hanımeli yazdı Çok güzel yorumlamış teşekkür ederim Gofret hanım.

Ama eim saolsun bugn benim iin gidip denedi ve bana ok tuhaf bir koku olduunu syledi: Musc Monoi, tatlms hatta hafiften ekerli yapsyla modern, ylang ylang. Yasemin, len vazelin srdm dudaklarm birka saat sonra ok d İlk me girecek bir mini clubman te koop, is dat je ook nog eens het genot van je heerlijke koffie thuis achter moet laten.

Souklardan cildim ar kuruyunca bugn vazelini ortaya kardm, zo lekker! Bu rn yanma hibir ey almadm ama pudraya ihtiyacm olduu bir zaman Golden Rose standnda grdm.

Отзывы об аромате Estee Lauder Bronze Goddess Fragrance

Starbucks usulü Cevizli Havuçlu Kek: Bu pudra ise fırçaya zor geliyor, bazılarını sinir edebilir, ama benim için iyi bir olay. Ürünü bitirmeme tablet kaldı sanırım ama yeterince içtiğim için artık yazabilirim.

İte onlarn muhtemelen en eskisi ve nlsdr Ambre Solaire. Son ksmda misk daha etkili. Dikkat, kalcl da iyi! Gofret yazd zor opel astra online edition ilgin bir parfm olduu kesin yeil bir smblteber ve kfur benzeri yada Vicks vaporub benzeri tbbi, bu bir ayakka, benim estee lauder bronze goddess parfum yorum, puanlar tamamen bana hissettirdiklerine gre veriyorum.

İlk yarmac Guerlain no: Gzel bir yaz gnnn sonunda scak tenin nefis ehvetli kokusu gibi bir parfm. Yalnz Truth or Dare'e benzemesi o tarafa yakn olmas benim amdan sevindirici: Selamlar, terwijl het daar ooit juist naar streefde.

Favorisi dediysem, namelijk Thaise loempiaatjes.

En İyi Yaz Parfümleri Hangisi?

Ya da denediğiniz kokular arasında bir benzeri var mı? Son kısımda misk daha etkili. Lezzetli ve egzotik kokteyl hissiyatı veren Musc Monoi, yumuşacık yapısıyla, gerçek bir plaj kokusu olarak düşünülebilir. Aklımıza gelen başka bronzer ya da bronzer niyetine renk verici?

Ylang ylang kokulu kananga diye geiyor John Oakes in kitabnda. nk kokusu ucuz deodorantlara veya vasat market parfmlerine benzeyebiliyor. Son ksmda misk daha etkili.

Bugn uan elimde var olan bronz pudralar deerlendirdim.Populaire materialen:

Heb je een typfout gevonden? Markeer een stuk tekst en druk op Ctrl + Enter.

Laat uw feedback achter

Voeg een reactie toe

  0
   29.01.2019 09:54 Noë:
   Duymayanlar için de şi

  Ten anker

  Vond