Полн назив: З.Г.  Ф.К. „КОЖУФ“ - Гевгелија

Адреса: Ул. „1ви мај“ Б.Б. 1480 Гевгелија, Р. Македонија (Кликни да ја отвориш мапата)

Телефон: +389 71 251 258; +389 70 317 766

Е Пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ж-ска: 200003018417765

ПРАВНА НАПОМЕНА