Рејтинг на корисник: 0 / 5

Неактивна ѕвездаНеактивна ѕвездаНеактивна ѕвездаНеактивна ѕвездаНеактивна ѕвезда
 

Фудбалерите на Ф.К. „Кожуф“ се подготвени за утрешниот меч од петтото коло од II МФЛ со екипата на Ф.К. „Брегалница“ од Штип. Тренерот на клубот Васе Беќаров очекува нови три бода и скок погоре на табелата. Натпреварот ќе започне во 15:30 часот на Градскиот Стадион во Штип.